درسهای از طریق اسکایپ

آنلاین

فناوری اسکایپ هزینه ها را از بین می برد: هیچ کلاس و  اتاق خاصی وجود ندارد، زیرا ما از اسکایپ به عنوان محل برخورد بین معلم و زبان آموز استفاده می کنیم تا آنها بتوانند مستقیماً با یکدیگر در ارتباط باشند.

انعطاف پذیری

online courses

  • Flexible hours
  • دوره های آموزش زبان از طریق اسکایپ
  • شهریه ها و نرخ های مقرون به صرفه

بارزترین مزیت دوره های آنلاین انعطاف پذیری آنها می باشد. در بعضی موارد دوره های آموزشی سنتی با زمان بندی ثابت خود می تواند مانعی برای یادگیری باشد. زیرا حتی با انگیزه ترین فراگیران این چالش را دارند که باید برنامه این دوره های آموزش زبان را با برنامه شخصی خود تطبیق دهند. اما با استفاده از دوره های آنلاین آموزش زبان از طربق اسکایپ، این مشکل به راحتی قابل حل است: زبان آموزان می توانند زمان های مناسبی برای شرکت در این دوره پیدا کنند و آن  را با برنامه زمانی خود تنظیم کنند.

زبان ها

interlanguage

ProMosaik Interlanguage  دوره های آموزش آنلاین زبان خود را به زبان های زیر ارائه می دهد: آلمانی، انگلیسی، ایتالیایی، فرانسوی، اسپانیایی، عربی، هلندی، ترکی، پرتغالی، یونانی، چینی، فارسی، سوئدی، فنلاندی، باهاسا و روسی.

قیمت های مناسب

شهریه و هزینه های مربوط به دوره های آنلاین آموزش زبان از طریق Skype مقرون به صرفه است. نرخ ها با توجه به کشوری که زبان آموزان در آن زندگی و کار می کنند اعمال می شود. برای کلاس ها و دوره های گروهی، مجموع شهریه به تعداد شرکت کنندگان تقسیم می شود.